ColorARTH ▲ Network
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ColorARTH ▲ Network


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hobbyuri

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
NEXT
CA GFX Designer
CA GFX Designer
avatar


Mesaje Mesaje : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 26/04/2010

Hobbyuri Empty
MesajSubiect: Hobbyuri   Hobbyuri EmptyVin Mai 07, 2010 4:38 pm

Haideti sa spunem in acest topic pasiunile fiecarui. In acest fel ne putem cunoaste mai bine si poate ne ajutam reciproc...(in cazul in care e nevoie)

Eu unul sunt "raper inrait" . In momentul actual incerc sa scot una-doua melodii.
Inafara de asta am un "vis" destul de indraznet: sa devin un freestyle roller. Cred ca v-ati dat seama ca ador sa ies pe afar cu rolele dupa mine, si orice obstacol vad incerc sa il sar.

Acum e randul vostru sa va spuneti pasiunile.
Sus In jos
GamersZone
CA Moderator
 CA Moderator
avatar


Mesaje Mesaje : 18
Data de inscriere Data de inscriere : 31/01/2010

Hobbyuri Empty
MesajSubiect: Re: Hobbyuri   Hobbyuri EmptySam Mai 08, 2010 10:05 am

Pai, mie imi place sa fac diverse filme, sa filmez tot ceea ce vad iar mai apoi sa le combin si sa adaug diverse efecte pentru a crea cliprui cat mai interesante.

Apoi, imi place sa fac diverse proiecte in diverse domenii, sa deschid diverse comunitati pe care sa nu se discute teme oarecare ci sa se discute ceva la care ma pricep si eu ca sa pot ajuta, altfel sa simt inutil si ma enerveaza.

Visul meu este sa devin regizor. Ma indoiesc ca pot fi ajutat mai mult decat a ma lasa in pace sa-mi vad de treaba mea....
Sus In jos
 
Hobbyuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColorARTH ▲ Network :: Discutii & Fun ,Sport ,other.. :: Discutii Generale-
Mergi direct la: