ColorARTH ▲ Network
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ColorARTH ▲ Network


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CRISS
CA Membru
 CA Membru
CRISS


Mesaje Mesaje : 36
Localizare Localizare : Bucuresti
Data de inscriere Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta Varsta : 31

We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video) Empty
MesajSubiect: We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video)   We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video) EmptyJoi Apr 29, 2010 6:03 am



Artistii din intreaga lume s-au reunit pentru a realiza un videoclip dedicat evenimentelor din Haiti, intitulat We Are The World 25 For Haiti , pe melodia cantata anterior de Bob Dylan, Bruce Springsteen, Cyndi Lauper si de Michael Jackson.

Lista celor care au colaborat pentru videoclip : Justin Bieber, Lil Wayne, Wyclef Jean, Josh Groban, Will.I.Am , T-Pain, Kanye West, Bizzy Bone, Kid Cudi, LL Cool J, Snoop Dogg, Drake, Mann, Nipsey Hussle, Busta Rhymes, Swizz Beatz, Miley Cyrus, Keri Hilson, Zac Brown, Barbra Streisand, Carlos Santana, Natalie Cole, Winans BeBe, Freda Payne, Harry Connick Jr., Earth, Wind & Fire, Brian Beach Boys Wilson & Al Jardine, Tony Bennett, Rahman, Randy Jackson, Patti Austin, Celine Dion şi Gladys Knight, Jeff Bridges, Vince Vaughn, Lionel Richie şi Quincy Jones, Nicole Richie, Rashida Jones, Taj, Taryll şi TJ Jackson, Joel si Benji Madden, Akon, Brandy, Melanie Fiona, Mya, Musiq Soulchild, Katharine McPhee, Trey Songz, Faith Evans, Jimmy Jean-Louis, Orianthi, Sugarland, Jennifer Hudson, Jason Mraz, India Arie, Mary Mary, Tyrese Gibson, Raphael Saadiq, Roz, Jordin Sparks, Rob Thomas, Usher, Isaac Fray lui Slade, Ethan Bortnick, Enrique Iglesias, Robin Thicke, Jamie Foxx, Maroon 5, Adam Levine, Jonas Brothers, Nicole Scherzinger şi Julianne Hough.

Probabil de multi nu ati auzit, altii sunt mult mai cunoscuti. Important este ca s-au reunit pentru a ajuta la sensibilizarea fanilor si strangerea fondurilor pentru cei afectati de cutremurul din Haiti.


We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video) 105014-we_are_the_world_617_409
Sus In jos
http://google.ro
Xeazo
CA Membru
 CA Membru
Xeazo


Mesaje Mesaje : 22
Localizare Localizare : Tg-Jiu
Data de inscriere Data de inscriere : 01/05/2010

We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video) Empty
MesajSubiect: Re: We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video)   We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video) EmptySam Mai 01, 2010 7:58 am

E cool melodia , totusi nu e pe gustu meu.
Sus In jos
 
We Are The World 25 for Haiti - Official (Music Video)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColorARTH ▲ Network :: Movies & Music ! Programs .. :: Music-
Mergi direct la: